Language:

Справа про «вбивство» собаки у школі: тварину знайшли живою (оновлено)

Керівництво школи заперечило причетність завгоспа. Відкрито кримінальне провадження

4. 04. 2019
3152

У містечку Городок на Львівщині працівник школи жорстоко розправився з безпритульним собакою, повідомили 3 квітня Головні новини Львова. За словами школярів, чоловік вдарив тварину лопатою, запхав у мішок і викинув у річку. Відкрито кримінальне провадження. Станом на 4 квітня інформацію про вбивство спростували у Городоцькому відділенні поліції: собаку знайшли живою і без видимих ушкоджень.

Про це у коментарі PetsUkraine повідомив начальник Городоцького відділення Національної поліції України Андрій Богуш:  

«Собака знайдений живим. Його упізнали діти. Зараз собаку повезли до Львова для проведення обстеження у ветеринарній клініці, аби пересвідчитися, що у тварини дійсно немає ушкоджень».

Напередодні учні розповіли журналістам про щонайменше трьох собак, які постраждали від рук шкільного завгоспа. Про останній інцидент написали у спільноті «Все про Городок» у фейсбуці.

Одна з учениць розповіла ZAXID.NET про два випадки: мовляв, торік восени завгосп втопив першого собаку у річці неподалік. Другого пса, за словами дівчинки, чоловік на очах у дітей викинув у воду в січні, а школярі витягнули тварину з річки і намагалися врятувати разом із вчителькою.

Про останній інцидент стало відомо у вівторок, 2 квітня. Діти бавилися з собакою на шкільному подвір’ї. Після дзвінка на урок тварина зайшла за школярами до приміщення. Директор школи, дізнавшись, що тварина безпритульна, вигнав її на вулицю. Згодом діти розповіли, що побачили, як завгосп б’є її лопатою по голові.

Директор запевнив: лише попросив вивести собаку за межі школи. Причетність завгоспа до вбивств тварин керівництво школи заперечує.

Відкрито кримінальне провадження за статтею про жорстоке поводження з тваринами. Поліція продовжує з’ясовувати обставини. За вбивство, вчинене у присутності неповнолітніх, стаття передбачає обмеження або позбавлення волі на термін від 3 до 5 років.

7. 10. 2021

Новий заголовок укр

28. 01. 2021

У Львові відкрили ще один майданчик для вигулу собак

21. 01. 2021

Дистанційна робота і коти. Як домашня тварина впливає на наше життя на карантині

5. 08. 2020

У Львові можна безкоштовно чипувати собаку. Графік

27. 07. 2020

У Херсоні собака врятував жінку від грабіжника

25. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Кіт з одночасно блакитними і зеленими очима

20. 07. 2020

450 костюмів за три роки. Як 89-річна англійка в’яже одяг для собак

18. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Білосніжна персидська кішка з вадами зору

17. 07. 2020

У Львові будують новий тренувально-вигульний майданчик для собак