Language:

У китайській кав’ярні фарбували собак і видавали їх за панд

Це були чау-чау

23. 10. 2019
2993

Нове кафе в південно-східному китайському місті Ченду, де, як раніше вважалося, було шість дитинчат великої панди, опинилося у центрі скандалу. Гостей закладу обманювали, видаючи за панд перефарбованих собак породи чау-чау, повідомляє Chengdu Economic Daily.

Крім їжі та напоїв, заклад пропонує відвідувачам послуги з фарбування домашніх улюбленців. В інтерв’ю виданню Hongxing News власник кафе Хуанг пояснив, що вони використовують якісну фарбу з Японії, і цим займається спеціальний персонал.

«Кожне таке фарбування коштує орієнтовно 211 доларів, — розповідає він. — І це зовсім не дешева процедура. Тому тварини не постраждали». Коли про кафе написали у пресі, кількість відвідувачів різко зросла.

 

Водночас поводження з тваринами обурило громадськість. Ветеринар Лі Дайбінг заявив, що фарба може пошкодити шкіру й хутро домашніх тварин.

Фарбування домашніх тварин перетворилося на масове захоплення у Китаї на початку 2010-х. Спочатку чотирилапих фарбували лише для участі у змаганнях. Однак згодом власники почали замовляти послугу, щоби просто змінити зовнішність улюбленця.

Реакція на такі експерименти неоднозначна, повідомляє BBC. Деякі називають їх «божевільними», вважаючи, що процедура може позначитися на здоров’ї тварин. Інші стверджують, що «це дійсно мило», і вважають, що фарбування улюбленців «стало нормою».

Китай — не єдина країна, де фарбують тварин. Наприклад, під прицілом екологів опинився музичний фестиваль Latitude Festival, який щороку проводять у британському графстві Саффолк. Товариство з захисту прав тварин RSPCA розкритикувало його організаторів за те, що ті заради події пофарбували отару овець у яскраво-рожевий колір.

7. 10. 2021

Новий заголовок укр

28. 01. 2021

У Львові відкрили ще один майданчик для вигулу собак

21. 01. 2021

Дистанційна робота і коти. Як домашня тварина впливає на наше життя на карантині

5. 08. 2020

У Львові можна безкоштовно чипувати собаку. Графік

27. 07. 2020

У Херсоні собака врятував жінку від грабіжника

25. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Кіт з одночасно блакитними і зеленими очима

20. 07. 2020

450 костюмів за три роки. Як 89-річна англійка в’яже одяг для собак

18. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Білосніжна персидська кішка з вадами зору

17. 07. 2020

У Львові будують новий тренувально-вигульний майданчик для собак