Language:

Вухатий інстаграм. Короткошерстий британець із вишуканими вусами

Елегантні вусики та повадки розбишаки — саме так Ґрінґо підкорює підписників

29. 07. 2019
2792

У британського короткошерстого кота Ґрінґо найелегантніші вуса, які вам коли-небудь траплялися. Йому лише рік, але Ґрінґо уже зірка інстаграму. У нього майже 35 тисяч підписників.

 Родина Ґрінґо — це Сабріна та Ромен, з якими він живе у Франції. У них є ще один улюбленець — кіт Мілко. Раніше у Ґрінґо було ще більше підписників — близько 60 тисяч — поки його акаунт не хакнули зловмисники.

View this post on Instagram

Oh, my deer! 🦌 #deer#edit

A post shared by O’gringo Official (@gringomoustachecat) on

Сабріна та Ромен знайшли фото Ґрінґо на популярному французькому сайті котячого розплідника. Вони миттєво закохалися у майбутнього члена своєї родини. Тоді у них вже був Мілко, але цей факт їм не завадив забрати Ґрінґо. На той момент котику з елегантними вусиками було всього три місяці. Вони з Мілко одразу стали друзями. А зараз коти просто нерозлучні. Мілко також має акаунт в інстаграмі. 

«Ґрінґо — дуже щасливий та життєрадісний кіт. Це неймовірно цікава особистість», — розповіла в інтерв’ю для Just Something Сабріна. Ґрінґо бавиться безперервно — і вдень, і вночі, каже його власниця. «Найбільше йому подобається стрибати на штори, потім розтягнутися на дивані й опісля стрибнути на вазон поблизу», — сміється Сабріна.

Інша улюблена забавка Ґрінґо — стояти на задніх лапах протягом декількох хвилин. «Це дуже смішно, у такі моменти він схожий на суриката», — з усмішкою розповідає Сабріна.

Він може обнюхати тарілку кожного з членів родини, щоби знайти щось смачненьке для себе. На кухні є безліч предметів, які приваблюють його увагу. Наприклад, губка для миття посуду. «Ми постійно мусимо ховати губку, інакше він знаходить її і починає жувати», — ділиться Сабріна.

7. 10. 2021

Новий заголовок укр

28. 01. 2021

У Львові відкрили ще один майданчик для вигулу собак

21. 01. 2021

Дистанційна робота і коти. Як домашня тварина впливає на наше життя на карантині

5. 08. 2020

У Львові можна безкоштовно чипувати собаку. Графік

27. 07. 2020

У Херсоні собака врятував жінку від грабіжника

25. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Кіт з одночасно блакитними і зеленими очима

20. 07. 2020

450 костюмів за три роки. Як 89-річна англійка в’яже одяг для собак

18. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Білосніжна персидська кішка з вадами зору

17. 07. 2020

У Львові будують новий тренувально-вигульний майданчик для собак